والیبالی ها

اول کاپیتان گلمون

کاپیتان ودمپایی های زیباش!!!


کاپی خستگی ناپذیر!

پاسور های گلمونارش کشاورزی


نوشته شده در جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 19:0 توسط نگار ومینا|


به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ؛ بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از باخت به
استرالیا،مدام درحال حساب و کتاب شانس تیم ها برای سهمیه هستند.به ویژه سر
میز غذا.در حالی که داورزنی رئیس فدراسیون به آنها تاکید کرده همه تمرکزتان
را روی بازیهای مانده برای گرفتن امتیاز کنید اما انگار آنها به هیچ وجه
وقتی دور هم هستند، نمی توانند قید چرتکه انداختن برای ارزیابی شانس تیم ها
را بزنند.آخرین اتفاق سر میز صبحانه بود که وقتی ملی پوشان بحث می
کردند،علیرضا نادی کاپیتان تیم برگشت گفت:«دوباره ماشین حساب
انداختند.نکنید این کار را.ما شانس سهمیه داریم.آن را هم می گیریم اما نمی
دانم چه حکمتی است که همیشه با مشکل ترین راه ما نتیجه می گیریم.»(خب دیگه اینطوری قند تو دل همه اب میشه وشیرین تره!!!)


طرفدارای سعید معروف وعشق است!!!


رده تیم امتیاز برد باخت برد باخت میانگین برد باخت میانگین
۱ مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Serbia 15 5 0 15 1 15.000 392 298 1.315
2 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Iran 11 4 1 13 6 2.167 449 385 1.166
3 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Australia 9 3 2 9 7 1.286 354 341 1.038
4 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Japan 8 3 2 10 8 1.250 405 401 1.010
5 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه China 8 2 3 10 10 1.000 433 434 0.998
6 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه South Korea 6 2 3 9 11 0.818 410 441 0.930
7 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Venezuela 3 1 4 3 12 0.250 313 370 0.846
8 مسابقات والیبال انتخابی والیبال المپیک 2012 در آسیا / / خبرگزاری ورزش ارومیه Puerto Rico 0 0 5 1 15 0.067 312 398 0.784نوشته شده در جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 10:21 توسط نگار ومینا|

سلام خوبین من که خوب نیستم دیروز عصر نفس با ماشین من تصادف کرده الانم تو بیمارستانه شرمنده شاید این چند وقت دیر به دیر اپ کنم دعاکنید حالش هر چه زود تر خوب شه بچه ها !!

________ ._.;_'.-._
________{`-.-..-.'_,}
_______{;...{,۞..'.-'}
_______{..'-`..._;...';
________'-.-..._....-__.'..;_'.-.
__._.;_'..-.____|___{`-.-..-.'_.,}
_{`--..-.'._',}__|___{;..{,۞....-'}
{;...{,۞....-'}_|___{..'-`.._;..-';
_{..'-`.''._;..-'/''\____`'--.._....-'
_`'-.-.._..-'_/'''-;''\___/╱
______\___/.',-;-'\_/,-""-.
__,-""-_\__╰._ ,╯//...-'.)
_/....-'.)\____|___/_\,`,/
_\,---'`_\____|__/___\/
________\___|_/_
_______\¯¯¯¯¯¯¯/
_______ )¯¯¯¯¯¯(
_______/.◊.◊.◊.\
______/.............\
______\............./
______'\________/

نوشته شده در جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 9:10 توسط نگار ومینا|

رییس فدراسیون والیبال در گفتگو با ملی پوشان بعد از شکست ونزوئلا برای پیروزی در برابر صربستان پاداش ویژه تعیین کرد.
به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال؛ "محمدرضا داورزنی" اعلام کرد در صورت پیروزی بر صربستان به هر بازیکن یک هزار دلار پاداش خواهد داد.

كاپیتان تیم ملی در این خصوص اظهار كرد: مسابقه با صربستان برای ما جنبه مرگ و زندکی دارد و در قالب مسایل مالی نمی گنجد.
کاپیتان تیم ملی افزود:  صربستان به مراتب آماده تر از تیمی است که در جام جهانی مغلوب ما شد. در این تیم دو سه مهر کلیدی هستد .اما خیلی از تیم ما سرتر نیستند و اگر سرویس های آنها را مهار کنیم می توانیم پیروز شویم.
صرب ها کلاسیک بازی می کنند و ریزه کاری ایران را ندارند ضمن اینکه خلاقیت سعید معروف از نقاط قوت تیم ماست که کمتر پاسوری این ویژگی ها را دارد.

سرمربی تیم ملی افزود:امکان شکست دادن صربستان را داریم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: برای شکست صربستان قهرمان اروپا باید بهتر از بازی با ونزوئلا ظاهر شویم و ایران این اقبال و توانایی را دارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" در نشست بعد از بازی با ونزوئلا با بیان این مطلب، افزود: امروز نسبت به بازی دیروزمان با پورتوریکو، بهتر بودیم. حملات و دیوار دفاعی ما مشکلی نداشت.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه بازی بعدی ما با صربستان است، گفت: برای برد قهرمان اروپا باید بهتر از این ها بازی کرد. ما هم شانس پیروزی در برابر این تیم را داریم، البته پیش بینی سخت است.
وی تصریح کرد: بعد از باخت به استرالیا نیاز به 6 امتیاز این دو بازی داشتیم. ما 6 امتیاز را گرفتیم اما تیم امروز بهتر از دیروز بود. با اینکه ونزوئلا ضعیف تر بود اما قبلا پورتوریکو را برده بود.
سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال با بیان اینکه بازی با صربستان را سخت ترین بازی مسابقه های انتخابی المپیک است ، تاکید کرد: بازی با صربستان خیلی سخت است. باید برای گرفتن 3 امتیاز یکسری ضعف هایمان بر طرف شود. البته الان فکر می کنم سرویس های تیم عالی شده، حتی اسپک ها هم نسبت به بازی قبل بهتر شده است. اما توپگیری تیم باید قوی شود تا شانس برد داشته باشیم.
ولاسکو درباره بکار نگرفتن سرعتی زن های تیم ایران گفت: دفاع ونزوئلا با سرعتی زن های ما حركت می كرد. ما هم از سرعتی زن ها برای تک دفاع در گوشه ها استفاده کردیم تا با کار ترکیبی نتیجه بگیریم.
وی درباره معروف پاسور اول تیم ایران گفت: یکی ازامتیازهای معروف دادن توپ از بالاست. او می تواند توپ هایی که از بالا رد می شوند را نگهدارد تا به راحتی حریف امتیاز نگیرد.
تیم ملی والیبال کشورمان بامداد امروز پنج شنبه در پنجمین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک سه بر صفر ونزولا را شکست داد.

نوشته شده در پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 13:8 توسط نگار ومینا|

ولاسكو پس از برد برابر ونزوئلا گفت: در حمله و سرويس خوب كار كرديم و بايد در برابر صربستان بهتر كار كنيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال ايران در كنفرانس خبري پس از پيروزي برابر ونزوئلا، اظهار كرد: ما امروز خيلي بهتر از بازي با پورتوريكو كار كرديم و در حمله و سرويس عملكرد خوبي داشتيم.

وي افزود: ما در بازي آينده به مصاف صربستان مي‌رويم و بايد بهتر بازي كنيم تا بتوانيم قهرمان اروپا را شكست دهيم، اما هيچ كس نمي داند چه نتيجه‌اي رقم بخورد، شايد شانس پيروزي برابر اين تيم داشته باشيم.قائمی امتیازآورترین بازیكن ایران برابر ونزوئلا شد


نوشته شده در پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 10:38 توسط نگار ومینا|

چه عجب بابا !!بازی تمرینی خیلی خوبی بود .ولی به قول اقای معدنی خداکنه مغرور نشن!!!بریم سراغ عکس ها!!!

ایران - ونزوئلا پیش از مسابقه عكس1 7

ایران - ونزوئلا پیش از مسابقه عكس1 5
       
ایران - ونزوئلا عكس3 9

ایران - ونزوئلا عكس3 10


ایران - ونزوئلا عكس3 11نوشته شده در پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 8:8 توسط نگار ومینا|

ax

خبرگزاری ورزش والیبال :شاگردان ولاسکو در رقابت های انتخابی المپیک ژاپن تاکنون از 4 بازی خود صاحب 3 پیروزی و یک شکست شده اند. اما نکته منفی در کارنامه تیم ایران شکست مقابل یک تیم آسیایی است که با توجه به صعود تنها دو تیم ( قهرمان و بهترین تیم آسیایی) کار صعود اندکی سخت شده است. در ادامه با نگاهی به جدول رقابت ها خواهیم داشت تا شانس صعود ایران را بررسي كنيم.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل ازایسنا: تیم ملی والیبال ایران در حالی که می توانست با کسب پیروزی مقابل استرالیا کارش را برای صعود تا حد زیادی آسان کند، حالا برای نخستین تجربه ی المپیکی شدن نیاز به اما و اگر دارد؛ از نوع همان اما و اگرهای معروف ورزش ایران!

شاگردان ولاسکو در رقابت های انتخابی المپیک ژاپن تاکنون از 4 بازی خود صاحب 3 پیروزی و یک شکست شده اند. اما نکته منفی در کارنامه تیم ایران شکست مقابل یک تیم آسیایی است که با توجه به صعود تنها دو تیم ( قهرمان و بهترین تیم آسیایی) کار صعود اندکی سخت شده است. در ادامه با نگاهی به جدول رقابت ها خواهیم داشت تا شانس صعود ایران را بررسي كنيم.

تکلیف تیم قهرمان که تقریبا مشخص است. تیم قدرتمند صربستان که سابقه ی قهرمانی اروپا را هم در کارنامه دارد، چهارمین دیدار خود را هم با اقتدار تمام 3 بر صفر مقابل استرالیا پشت سرگذاشت و با توجه به دیدارهای نه چندان سخت آتی مقابل پورتوريكو و ونزوئلا، قهرمانی اش تقریبا قطعی شده و فقط روی کاغذ اثبات نشده است و این یعنی مشخص شدن یکی از سهمیه ها.

کارشناسان هرچند ایران را در این دوره از رقابت ها یکی از مدعیان قهرمانی توصیف کرده بودند، اما حالا کار ایران برای صعود به المپیک به تک سهمیه آسیایی باقیمانده کشیده شده که به بهترین تیم قاره کهن داده می شود. یعنی یکی از تیم های استرالیا، ایران، چین يا ژاپن.

* بردن صربستان به تنهایی کافی نیست

وضعیت جدول و پیروزهای قاطعانه استرالیا شرایط را به گونه ای رقم زده که سرنوشت دیگر دست خودمان نیست. حتی با فرض پیروزی ایران در تمام دیدارهای آتی (حتی مقابل تیم صربستان) هم نمی توان حکم به صعود قطعی ایران داد. چرا که پیروزی ایران مقابل صربستان مانع قهرمانی این تیم نخواهد شد و باز استرالیاست که بالاتر از ایران قرار می گیرد( در صورت برد در بازی های خود)

* اما و اگرهای همیشگی

با توجه به بازی بسیار سخت پیشرو مقابل صربستان، باید امیدوار بود تا استرالیا نه در یک بازی بلکه در دو بازی امتیاز از دست بدهد. چرا که ایران با توجه به برد 3-2 مقابل چین (برد دو امتیازی )یک امتیاز در حال حاضر کمتر از استرالیا دارد و اگر از صربستان هم امتیاز نگیرد تنها می تواند حداکثر جمع امتیازاتش را به عدد 14 برساند( با دوبرد 3 امتیازی مقابل ونزوئلا و ژاپن) 14 امتیازی که برای صعود کافی به نظر نمی رسد چرا که استرالیا در حال حاضر 9 امتیازی است و بعید است از 3 بازی خود مقابل كره جنوبي، ژاپن و چین نتواند دو بازی را ببرد و حداقل 5 امتیاز به دست آورد.

* حالت های مختلف برای صعود ایران به المپیک

فرض اول ، خلق بزرگ ترین شگفتی رقابت ها

ایران مقابل صربستان یک برد سه امتیازی به دست بیاورد( کار به گیم پنجم کشیده نشود). در صورتی که این اتفاق خجسته رخ دهد با بردهای احتمالی مقابل ونزوئلا و ژاپن ایران 17 امتیازی خواهد شد. در این شرایط در صورتی که استرالیا یکی از سه دیدار خود مقابل كره جنوبي، ژاپن يا چين را واگذار کند، ایران به المپیک راه خواهد یافت. اما همان طور که گفته شد اگر استرالیا هر سه بازی خود را پیروز شود، حتی پیروزی 3-0 ایران مقابل صربستان هم کافی نیست. ( مگر اینکه استرالیا حداقل در دو بازی در 5 ست پیروز شود و امتیاز كامل نگيرد)

فرض دوم، تکرار نتیجه جام جهانی

ایران مقابل صربستان اتفاق جام جهانی را تکرار کرده و 3-2 پیروز شود و دو امتیاز به دست بیاورد. اتفاقی که کمتر از یک سال پیش در همین ژاپن افتاد. در این شرایط با درنظر گرفتن پیروزی های احتمالی مقابل ژاپن و ونزوئلا ایران شانزده امتیازی خواهد شد. در این وضعیت استرالیا باید حداقل در یکی از بازی های آینده خود 3 بر صفر یا 3 بر یک مغلوب شود ( یا هر سه دیدار خود را 3 بر 2 پیروز شود).

فرض سوم، باخت به صرب ها در یک ماراتن والیبال

اگر ایران مقابل صربستان بازی را در پنج گیم واگذار کند و یک امتياز به دست بیاورد و با دو پیروزی بعدی خود 15 امتیازی شود. در این صورت استرالیا باید از سه بازی خود حداکثر 5 امتیاز بگیرد تا ایران صعود کند. نماینده قاره اقیانوسیه با دو برد مقابل چین، كره جنوبي یا ژاپن باز هم المپیکی می شود و والیبالیست های ایران از سفر به لندن باز خواهند ماند.

فرض چهارم، شکست در 3 یا 4 گیم مقابل قهرمان اروپا

اگر ایران از بازی صربستان امتیازی نگیرد (باخت 3-0 یا 3-1) جمع امتیاز ایران در پایان رقابت ها در بهترین حالت 14 خواهد شد. به این ترتیب استرالیا با یک برد سه امتیازی و گرفتن دو امتیاز از دو بازی که کار سختی نیست به عنوان بهترین تیم آسیایی راهی المپیک می شود.

در تمام این اما و اگرها و احتمالات، نتایج عجیب و باورنکردنی در نظر گرفته نشده است( مثلا شکست استرالیا مقابل كره جنوبي). همچنین در این حدسیات فرض بر پیروزی ایران در تمام بازی های آینده غیر از صربستان نهاده شده و در صورتی که ملی پوشان نتوانند مقابل ونزوئلا و مخصوصا ژاپن که میزبان رقابت‌هاست به برتری برسند دیگر نیاز به اما و اگر نیست و سهمیه المپیک از دست خواهد رفت.

* شانس سایر تیم های آسیایی چقدر است؟

غیر از ایران و استرالیا که به تفصیل درباره آن صحبت شد سایر تیم های آسیایی با توجه به در پیش بودن بازی های رودررو شانس چندانی برای صعود ندارند. مگر در روزهای باقیمانده خودی نشان دهند و مقابل رقبای قدرتمندی مانند ایران و استرالیا که شانس بیشتری دارند برنده شوند.

کره جنوبی: شاگردان پارک کی وون هر سه دیدار خود را مقابل ایران، صربستان و ژاپن واگذار کرده اند و با توجه به دو بازی سخت دیگر مقابل چین و ژاپن عملا شانسی برای صعود به المپیک ندارند و از همین حالا می توان آنها را حذف شده نامید. اين تيم امروز ونزوئلا را شكست داد، اما با وجود اين پيروزي بايد آنها را از هم اكنون حذف شده دانست.

چین: بهترین تیم آسیا در رده بندی فدراسیون جهانی با توجه به باخت مقابل ایران، شانسش تا حد زیادی كم شده و تنها با رقم خوردن اتفاقات عجیب می تواند به المپیک راه پیدا کند. این اتفاق عجیب می تواند شکست دادن استرالیا(برد سه امتیازی)، پیروزی بر ژاپن میزبان و امتیاز از دست دادن ایران باشد.

ژاپن: چشم بادامی ها که با توجه به میزبانی امید زیادی به صعود داشتند کار به مراتب سخت تری نسبت به چین دارند چرا که تنها یک بازی دشوار خود را انجام داده اند و در دیدار با کره هم نتوانسته اند امتیازات لازم را بگیرند(برد 3-2). تیم سخت کوش ژاپن که دو مهاجم در جمع بهترین های این رقابت ها دارد باید علاوه بر پیروزی مقابل پورتوریکو، مقابل سه حریف آسیایی خود یعنی ایران، استرالیا و چین پیروز شود تا بتواند به عنوان بهترین تیم آسیایی صعود کند.

** برنامه بازی های باقی مانده ایران

پنج شنبه 18 خرداد، 6:30 به وقت تهران

ایران – ونزوئلا

شنبه 20 خرداد، 6:30 به وقت تهران

ایران – صربستان

یک شنبه 14:30 به وقت تهران (آخرین بازی رقابتها)

ایران - ژاپن

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 18:44 توسط نگار ومینا|

والیبال انتخابی المپیک/
صربستان به قهرمانی امیدوارتر شد/ سرنوشت ایران و سه تیم دیگر بهم گره خورد
ششمین روز مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در حالی به پایان رسید که تعیین یکی از سهمیه‎ها به واسطه موقعیت صربستان تا حدی مشخص شده اما برای تعیین دیگر سهمیه المپیک تیم‎های آسیایی وضعیت مبهم و پیچیده‎ای دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک امروز چهارشنبه درتوکیو ژاپن با رقابت تیم میزبان مقابل چین پیگیری شد که طی آن چینی‏ها به برتری دست یافتند، پایان رسید. پیش از این دیدار نیز تیم‎های ایران، صربستان و کره جنوبی موفق به شکست حریفان خود شده بودند.

در چارچوب دیدارهای امروز و در نخستین بازی، تیم ملی ایران به مصاف پورتوریکو - تیم هفدهم جهان - رفت. شاگردان "کارلوس کاردونا" تا پیش از این دیدار بدون پیروزی حتی در یک گیم در انتهای جدول رده بندی قرار داشتند اما آنها موفق شدند در دیدار امروز یک گیم از ایران بگیرند تا حداقل طلسم ناکامی خود برای پیروزی در یک گیم را شکسته باشند با این طلسم شکنی نتیجه دیدار با ایران را واگذار کند.

صربستان واسترالیا دومین دیدار امروز را برگزار کردند. این دیدار بیشتر از سه گیم ادامه نداشت و اینگونه بازیکنان صربستان که به نوعی پرافتخارترین تیم شرکت کننده در این رقابت‎ها هستند صدرنشینی خود در جدول رده بندی را با دوازده امتیاز کامل به دست آمده از مجموع دیدارهای برگزار شده، تثبیت کرد و حتی تا حد زیادی به قهرمانی در این رقابت‎ها نزدیک‌تر شد چون تنها تیم بدون باخت مسابقات است و فقط سه دیدار مقابل ونزوئلا، ایران و پورتوریکو در پیش دارد تا کسب سهمیه المپیک به عنوان قهرمان.

در هر صورت رقم خوردن این نتیجه به سود ایران بود چون حالا استرالیا هم مانند ایران یک باخت در کارنامه دارد هر چند که همچنان با یک اختلاف امتیاز بالاتر از ایران قرار دارد. تیم ملی ایران روز گذشته مغلوب استرالیا شده بود. این نتیجه با توجه به اینکه بهترین تیم آسیایی مسابقات سهمیه بازی‎های المپیک را کسب می‎کند، می‎توانست موقعیت ایران را تحت تاثیر قرار دهد اما باخت استرالیا در دیدار امروز برابر صربستان خطر را تا حدی کاهش داد. به خصوص اینکه دیگر تیم‎های آسیایی هم تا به امروز حداقل یک باخت را در کارنامه خود ثبت کرده‎اند.

ششمین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک برای هیچ تیمی به اندازه کره جنوبی خوش یمن نبود چون پس از گذشت پنج روز از مسابقات و متحمل شدن سه باخت متوالی مقابل صربستان، ژاپن و ایران، موفق شد اولین پیروزی خود را با شکست دادن ونزوئلا به دست بیاورد و امتیازات خود در جدول رده بندی را از یک بیشتر کند. البته این پیروزی به قیمت سقوط یک پله‎ای ونزوئلا تمام شد که فردا حریف ایران در روز هفتم مسابقات است.

ژاپن میزبان هم آخرین بازنده این روز از مسابقات بود. ژاپنی ها با از دست دادن امتیاز دیدار با چین و دو باخته شدن با تیم ملی کشورمان فاصله گرفتند در حالیکه پیروزی در این دیدار آنها در رقابت سایه به سایه با ایران قرار می داد. این موضوع از این حیث که ایران در آخرین روز مسابقات باید به مصاف ژاپن برود، به سود ملی پوشان کشورمان است. نتیجه دیدارهای برگزار شده در روز ششم مسابقات والیبال انتخابی المپیک در توکیو ژاپن به شرح زیر است:

* ایران 3 - پورتوریکو یک
* صربستان 3 - استرالیا یک
* کره جنوبی 3 - ونزوئلا یک
* چین 3 - ژاپن یک

در پایان دیدارهای روز پنجم مسابقات والیبال انتخابی المپیک جایگاه تیم‎های صربستان، استرالیا، ایران و پورتوریکو در رده‎های اول، دوم، سوم و انتهایی جدول تغییر نکرد.  چین و کره جنوبی هم با یک پله صعود در رده‎های چهارم و ششم قرار گرفتند و جایگاه قبلی خود را به ترتیب در اختیار رقیبان امروز خود یعنی ژاپن و ونزوئلا گذاشتند. 

با این اوصاف صربستان که به غیر از ایران بازی‎های به نسبت  راحتی مقابل پورتوریکو و ونزوئلا در پیش دارد تا حدی زیادی به کسب سهمیه با قهرمانی مطمئن شده است اما به غیر از کره جنوبی که نمی‎توان شانس زیادی برای المپیکی شدن این تیم قائل بود، وضعیت دیگر تیم‎های آسیایی با توجه به دیدارهای پیش روی آنها مبهم و پیچیده تر شده است. جدول رده بندی مسابقات والیبال انتخابی المپیک در پایان دیدارهای امروز به این شرح است:

تغییرات جدول رده بندی
1- صربستان (4 برد، بدون باخت، 12 امتیاز)
2- استرالیا (3 برد، یک باخت، 9 امتیاز)
3- ایران (3 برد، یک باخت، 8 امتیاز)
4- چین (2 برد، 2 باخت، 7 امتیاز)
5- ژاپن (2 برد، 2 باخت، 5 امتیاز)
6- کره جنوبی (یک برد، 3 باخت، 4 امتیاز)
7- ونزوئلا (یک برد، 3 باخت، 3 امتیاز)
8- پورتوریکو (چهار باخت، بدون برد، بدون امتیاز)

مسابقات والیبال انتخابی المپیک روز پنجشنبه با برگزاری چهار دیدار دیگر پیگیری می شود. دو تیم ایران و ونزوئلا نخستین دیدار این روز از مسابقات را برگزار می کنند. برنامه کامل دیدارهای روز پنجشنبه به شرح زیر است:

پنج شنبه 18 خردادماه
* ایران- ونزوئلا (ساعت 6:30)
*صربستان - پرتوریکو
* ژاپن - استرالیا
* کره جنوبی -چین

تمام دیدارها درسالن متروپولیتن برگزار می شود. در پایان این رقابت‎ها قهرمان و بهترین تیم آسیایی سهمیه حضور در بازی‎های المپیک لندن را کسب می‏کنند.

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 18:37 توسط نگار ومینا|

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:1 توسط نگار ومینا|

تیم ها                        امتیازات

صربستان                       12

استرالیا                          9

ایران                               8                          

ژاپن                                5

چین                                4

کره جنوبی                      4

ونزوئلا                            3

پورتوریکو                         0

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 13:41 توسط نگار ومینا|

شیره ایران خوب بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                         تبریک ایران3 پورتوریکو1

عملکرد پاسورمونو چطور ارزیابی میکنین؟

نظر سنجی رو دقت کردین؟مهدوی:49معروف7!!!!!

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 8:40 توسط نگار ومینا|

خبرگزاری ورزش والیبال :رییس فدراسیون والیبال کشورمان خطاب به ملی پوشان گفت: باخت امروز را فراموش کنید و به بازی فردا فکر کنید.
"محمدرضا داورزنی" رئيس فدراسيون واليبال در هنگام شام به بازیکنان تاکید کرد: با فراموش كردن این باخت به فکر مسابقه های بعدی باشید.

وی با بیان اینکه شاید این باخت مشیتی داشته باشد، خاطر نشان کرد:  شما باید برای رسیدن به المپیک بازی های بعدی را ببرید. به هدفمان فكر كنيد. ما به 6 امتیاز دو بازی با پرتوریکو و ونزوئلا در فردا و پنج شنبه نیاز داریم. زیرا صربستان تنها با قهرمانی می تواند سهمیه المپیک را از این مسابقه ها بگیرد. درست است كه ما براي قهرماني به اين تورنمنت آمده ايم و مي خواهيم با قهرماني المپيكي شويم، ولي حتي اگر صربستان دوم شود و ما سوم، باز هم سهمیه بهترین تیم آسیایی این رقابت ها به ایران خواهد رسید.نوشته شده در سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:22 توسط نگار ومینا|

كمیته Vis مسابقات انتخابی المپیك توكیو در پایان سومین روز این رقابت ها اسامی بهترین بازیكنان را به قرار زیر اعلام كرد:

امتیاز آورترین بازیكن:
1-  توماس از استرالیا
2-   فوکوزوا از ژاپن 
3-  حمزه زرینی

بهترین اسپكر:
1- کوواسکویک از صربستان
2- تاکاهیرو از ژاپن
3-  یوتا از ژاپن

بهترین دفاع كننده:
1- ادگار توماس از استرالیا
2- محمد موسوی از ایران
3- پاسیرتراویس از استرالیا

بهترین زننده سرویس:
1- قائمی از ایران
2- فوکوزو وا از ژاپن
3- ادکار توماس از استرالیا

بهترین توپ گیر:
1- رن کیو از چین
2- فرهاد ظریف از ایران
3-  آدن از استرالیا

بهترین پاسور:
1- سعید معروف از ایران
2- ویادو از صربستان 
3 - دامیوکی از ژاپن

بهترین دریافت كننده:
1- فرهاد ظریف از ایران 
2- فرناندو از ونزوئلا 
3- یاتا از ژاپن

بهترین لیبرو:
1- رن کیو از چین
2- اوهیان از کره جنوبی 
3- فرهاد ظریف از ایران


جدول این رقابت ها در پایان روز سوم به قرار زیر است:
1-  صربستان    9 امتیاز
2-  استرالیا      9 امتیاز
3-  ایران          5 امتیاز
4-   ژاپن          5  امتیاز
5-  چین          4  امتیاز
6-  ونزوئلا       3 امتیاز
7-  کره جنوبی یک امتیاز
8-  پرتوریکو     بدون امتیاز


سید محمد موسوی دفاع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: همه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای جبران مافات متحد شدند و مسابقات را با تلاش بیشتر ادامه خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، موسوی با بیان اینکه در بازی با استرالیا از ست دوم ناگهان عنان بازی از دست تیم در رفت، افزود: تلاش و شتاب مردان تیم ملی برای خارج کردن بازی از دست استرالیای ها فایده نداشت.

وی اضافه کرد کار کمی دشوار شد، اما نا امیدی مفهومی ندارد و هنوز هم برای صعود شانس داریم. با وجود این طرز تفکر وظیفه ملی حکم میکند که همه برای موفقیت تیم منطقی تر در باره باخت به استرالیا بحث کنیم.

موسوی از ضمن تشكر از رسانه های نوشتاری و گفتاری به خاطر حمایت همه جانبه، از آنها خواهش کرد از انتشار برخی مطالب که روحیه بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد اجتناب کنند. چرا كه در چند روز اخیر انتقادهایی از یکی دو بازیکن کلیدی تیم تا حدودی روحیه  آنان را به هم ریخت.

نوشته شده در سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:6 توسط نگار ومینا|

امروز تولد اقا امیر غفوره که میشه 21 سالش تولدش مبارک ایشالا 10000000000سال عمر کنه!!

بریم سراغ کیک

اینم شیرینیا

امیر غفور ب

ازیکن تیم ملی والیبال ایران بعداز باخت به استرالیا قید مصاحبه با سایت فدراسیون جهانی را زد.
به
گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، امروز 16 خردادماه سالگرد تولد امير
غفور بود كه خبرنگار سایت فدراسیون جهانی درخواست كرد تا تا با وي مصاحبه
اي داشته باشد اما ملی پوش ایرانی که از باخت تیم به استرالیا خیلی ناراحت
بود، با ماندن در اتوبوس تیم دعوت او را رد کرد.
قرار بود تيم ملي
واليبال كشورمان بعد از بازی با استراليا وبرد احتمالی با کیک برای او در
هتل اقامت جشن تولدی بگیرند، اما با باخت ملی پوشان این برنامه هم منتفی مي
شود.عوض ما براش تولد گرفتیم حال کنه
!!

نوشته شده در سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 21:50 توسط نگار ومینا|

تیم ملی ایران در سومین روز از رقابت‌های انتخابی المپیك با نتیجه ناباورانه 3بر یك برابر استرالیا شكست خورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود از رقابت‌های انتخابی المپیك به مصاف استرالیا رفت و با این باخت صعود ایران به المپیك به اما و اگر كشیده شد. ایران در دو دیدار قبلی خود با نتیجه 3بر صفر كره جنوبی و با نتیجه 3بر 2 چین را شكست داده بود. استرالیا نیز تا پیش از این دیدار با دو پیروزی سه بر صفر برابر ونزوئلا و پورتوریكو در صدر جدول رده‌بندی این مسابقات قرار گرفته بود. دو تیم ایران و استرالیا دو روز قبل از آغاز این مسابقات در یك دیدار تداركاتی برابر هم به میدان رفته بودند كه آن دیدار با نتیجه 3بر2 به سود ایران تمام شده بود.

سعید معروف، فرهاد قائمی ، محمد موسوی ، حمزه زرینی، علیرضا نادی و امیر غفور تركیب تیم ملی ایران را در آغاز این دیدار تشكیل می‌دادند. در حالی كه گفته می‌شد حمزه زرینی به دلیل مصدومیت ممكن است در بازی امروز برابر استرالیا به میدان نرود و استراحت كند اما ولاسكو از او نیز بازی گرفت.

ست نخست:

تیم ملی والیبال ایران بازی را منطقی آغاز كرد. تمركز بر دفاع روی تور و مهار آبشار های قدرتی حریف در دستور كار شاگردان ولاسكو قرار داشت. محمد موسوی با درخشش فوق العاده خود بارها آبشارهای یودین كاپیتان استرالیا را مهار می‌كرد. ایران خیلی زود از حریف خود سه امتیاز پیش افتاد و با همین اختلاف امتیاز وقت فنی اول را به سود خود تمام كرد.

حمزه زرینی كه روز گذشته دچار مصدومیت شده بود نسبت به سایر بازیكنان كم فروغ تر نشان می‌داد با این حال وظایف دفاعی خود را خوب انجام می‌داد. تك دفاع خوب امیر غفور موجب شد تا وقت استراحت فنی دوم نیز با اختلاف 6 امتیاز به سود ایران تمام شود. استرالیا حریفی نبود كه در ست اول بتواند برابر ملی‌پوشان ایران حرفی برای گفتن داشته باشد. بازیكنان استرالیا پراشتباه ظاهر می‌شدند به ویژه در فاكتور سرویس آمار خطای قابل توجهی داشتند. البته توماس بازیكن بلند قامت استرالیا سرویس‌های فنی زیبایی را به نمایش می‌گذاشت كه حتی فرهاد ظریف لیبروی ایران را نیز در دریافت دچار مشكل می‌كرد.

دفاع روی تور استرالیا خیلی ضعیف و پر اشتباه بود و از مهار ساده ترین توپ‌ها نیز برنمی‌آمد. سرعت بازی استرالیا كمتر از آن بود كه تیم ایران را آزار دهد و به نوعی این ست برای ایران زنگ تفریح به شمار می‌رفت. پاس‌ كوتاه سعید معروف و آبشار دیدنی محمد موسوی امتیاز آخر را نیز برای ایران به ارمغان آورد تا این ست با امتیاز‌ 25-17 به سود ایران تمام شود.

ست دوم:

تیم ملی همچون ست نخست این دیدار كوبنده ظاهر نشد. استرالیا با تمركز روی ارسال سرویس به منطقه چهار زمین ایران، سه امتیاز پیش افتاد. در این دیدار هم مثل بازی قبل ایران دچار خطای آرایش تیمی شد و یك امتیاز مفت را به حریف واگذار كرد. امیر غفور با سرویس‌های "صد" از ضعف دفاع روی تور استرالیا سود می‌جست و توپ‌ را در یك‌سوم دفاعی زمین حریف می‌نشاند.

استرالیا در این ست به نسبت بهتر بازی می‌كرد. ایران با اختلاف4 امتیاز از حریف عقب افتاده بود. پوریا فیاضی بعد از وقت اسراحت فنی دوم به میدان رفت تا سیستم هجومی ایران تقویت شود. در حالی كه ملی‌پوشان ایران حریف را دست كم گرفته بودند و به تدریج از آماج حملات خود می‌كاستند بازیكنان حریف از تك اشتباه‌های ایران سود می‌بردند.

اختلاف امتیازها همچنان زیاد می‌شد. دو تیم بازی متفاوتی را نسبت به گیم نخست به نمایش گذاشته بودند. استرالیا خوب بازی می‌كرد و تیم ایران در فاكتورهای دریافت و پخش توپ پر اشتباه بود و به حریف امتیاز می‌داد. دریافت اول ایران در این ست ناامید كننده بود و ظریف، قائمی، زرینی و فیاضی هیچ‌كدام در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشده بودند. درست زمانی كه استرالیا به امتیاز 22 رسید ولاسكو وقت اسراحت خواست تا بازیكنانش را تهییج كند . اما به نظر نمی‌رسید تیم ایران بتواند در این ست به بازی برگردد و در نهایت با امتیاز 25-18 مغلوب استرالیا شد.

ست سوم:

دو تیم در آغاز گیم سوم با احتیاط بازی می‌كردند. هر دو تیم می‌دانستند واگذاری این گیم حداقل كسر یك امتیاز بازی را برای آن‌ها در پی خواهد داشت. هر دو تیم با بازی قدرتی در وقت سوم روی آورده بودند. غفور بیشتر توپ‌هایش را برای زرینی و غفور می‌فرستاد. بازیكنان بلندقامت استرالیا بالاتر از دست دفاع اول ایران آبشار می‌زدند و از ناهماهنگی ایران در دریافت نهایت استفاده را می‌بردند تا با اختلاف دو امتیاز از ایران پیش بیافتند.

كاپیتان نادی در مصاف با دفاع روی تور استرالیا ناكام بود تا وقت استراحت فنی نخست به سود حریف تمام شود. تیم ایران بعد از وقت استراحت فنی اول قدری به خود آمد اما به نظر می‌رسید سرمربی استرالیا دست ولاسكو را خوانده و اجازه نمی‌دهد تا ایران پیش بیافتد. بازی با اختلاف یك امتیاز به سود هر دو تیم پیگیری می‌شد. ایران در بازی قدرتی برابر استرالیا موفق نبود و باید به تاكتیك‌های سرعتی روی‌ می‌آورد. درست برخلاف ست نخست این بازی، آبشارهای قدرتی استرالیا تك دفاع‌ ایران را می‌شكست.

در مقابل، زرینی نمی‌توانست به تنهایی دو دفاع مستحكم حریف را پشت سر بگذارد. تیم استرالیا كه از ابتدا با تركیب ثابت بازی می‌كرد سرانجام به اولین تعویض در گیم سوم روی آورد. توماس از پشت خط استرالیا امان را از تیم ایران بریده بود. ولاسكو كه اصلا از بازی تیمش راضی نبود تقریبا همه بازیكنان به غیر از نادی و معروف را تعویض كرد.

معروف با هوشمندی خود یك جای خالی انداخت و تا اجازه ندهند اختلاف امتیاز‌ها به عدد پنج افزایش یابد. ولاسكو وقت استراحت گرفت تا بلكه تیم را به بازی برگرداند. استرالیا با امتیازهای 20-16 از ایران جلو بود. سرانجام بعد از تعویض‌های ولاسكو ایران به دفاع سه نفره روی تور روی آورد. كاری از رضا قرا جوان هم ساخته نبود و دفاع استرالیا سر تسلیم شدن نداشت. استرالیا این ست را نیز با امتیازهای 25-18 به سود خود تمام كرد.

ست چهارم:

ایران چیزی برای از دست دادن نداشت. در حالی كه همچنان حمزه زرینی در حملات قدرتی برابر سد دفاعی استرالیا ناكام بود دریافت‌های سالم به سعید معروف نمی‌رسید و پاسور تیم ملی نمی‌توانست سرعتی‌ها را تغذیه كند. تیم ایران سه امتیاز از حریف خود عقب افتاده بود كه مچ پای فرهاد قائمی پیچ خورد و ولاسكو مجبور شد تا پوریا فیاضی را به جای او به زمین بفرستد.

ایران به سختی توپ‌های حریف را دفاع می‌‌كرد. امیر غفور تنها امید ولاسكو در این دقایق بود كه برای ایران امتیاز می‌گرفت. حتی سرویس‌های موسوی هم به تور می‌گرفت تا شانس هم با ایران سر همراهی نداشته باشد. برخی بازیكنان ایران در حالی كه بیشتر به پوشاندن گردنبند‌های خود زیر پیراهن توجه داشتند از دریافت سرویس‌های حریف نیز برنمی‌آمدند. بعد از وقت استراحت فنی دوم، حمزه زرینی كه دیگرغیرتی بازی می‌كر‌د سرانجام موفق شد تا آبشارهایش را بالاتر از دست دفاع اول حریف به امتیاز تبدیل كند. اما همچنان مشكل اصلی تیم ایران در دریافت بود. هر چند زرینی در امتیاز 18 ایران را برای اولین بار در این ست مقابل 17 امتیاز استرالیا پیش انداخت اما استرالیا در ادامه امتیازهای حیاتی را به سود خود رقم زد و ست سرنوشت ساز 25 بر 23 به سود استرالیا رقم خورد تا شانس این تیم برای صعود به المپیك زیاد شود و كار برای ایران سخت شود.

تیم ملی ایران در این دیدار با نتیجه 3 بر یك و امتیاز‌های (25-17، 18-25، 18-25، 23 - 25) شكست خورد تا همچنان از سه دیدار نخست خود پنج امتیاز گرفته باشد. در مقابل استرالیا با ثبت سومین پیروزی خود 9 امتیازی شد تا صدرنشینی خود را در این مسابقات حفظ كند.

صبا راست میگه کاری جز تاسف خوردن نداریم!

ولی هیچ اشکالی نداره بازی ادامه داره!

نوشته شده در سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 11:29 توسط نگار ومینا|

مرحله دوم گروه دوم دور مقدماتی لیگ جهانی با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که تیم ملی والیبال لهستان (میزبان این مرحله) موفق به کسب سه پیروزی متوالی و 8 امتیاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با حضور 16 تیم در چهار گروه پیگیری شد.

دور مقدماتی این رقابت ها در چهار مرحله برگزار خواهد شد که مرحله نخست چهار گروه هفتم خردادماه (27 می) به پایان رسید.

مرحله دوم دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با برگزاری رقابت های گروه دوم از جمعه 12 خردادماه در شهر کاتوریکی کشور لهستان آغاز شد که تیم ملی والیبال لهستان موفق به کسب سه پیروزی در برابر برزیل (3-2)، فنلاند(3-صفر) و کانادا (3-صفر) شد.

بدین ترتیب لهستان با کسب 14 امتیاز در پایان دور دوم لیگ جهانی والیبال در صدر جدول گروه دوم قرار گرفت و تیم های برزیل، کانادا و فنلاند به ترتیب با 12، 6و 4 امتیاز در ربته های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

دور سوم دور مقدماتی گروه دوم از جمعه 19 خردادماه در شهر "سائوبرنادو کامپو" برزیل آغاز خواهد شد که چهار تیم این گروه سه روز با هم رقابت خواهند کرد.

دور دوم مسابقات گروه های اول، سوم و چهارم نیز از 26 خردادماه به مدت سه روز به ترتیب در کشورهای دومینکین، فرانسه و آرژانتین برگزار خواهد شد.

نتایج کامل مسابقات دور دوم گروه دو به قرار زیر است:

12 خردادماه:

لهستان 3 – کانادا صفر (28-26، 25-18 و 25 -20)

برزیل 3 – فنلاند صفر ( 25-13، 25-14 و 25-14)

13 خردادماه:

لهستان 3 – فنلاند صفر ( 26-24، 25-18 و 25-18)

برزیل 3 – کانادا یک (23-25، 25-18، 25-23 و 25-15)

14 خردادماه:

فنلاند 3 – کانادا 2(25-23، 25-19، 23-25، 26-28 و 15-8)

لهستان 3– برزیل 2 (26-24، 23-25، 25-23، 23- 25 و 15-10)

نوشته شده در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 20:6 توسط نگار ومینا|

خبرگزاری ورزش والیبال :تیم ملی والیبال امروز دوشنبه تمرینی کاملا جدی را آن هم در روزی که خولیو ولاسکو اصلا عصبانی بود، برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی کشورمان فردا سه شنبه در دور دوم مسابقه های انتخابی المپیک با استرالیا رو به رو می شود.
ایرانی ها بعد از دو برد مقابل کره و چین و تمرینی سبک، امروز با فشار بیشتری تمرین کردند. همان طور که ولاسکو می خواست.
دو تیم ایران و استرالیا ساعت 7:30 به وقت تهران تمرین خود را آغاز کردند.

ابتدای تمرین خولیو ولاسکو شاگردانش را جمع کرد و برای بازی فردا با استرالیا خط و نشان های جدی ای را کشید.

ولاسکو گفت:«حواستان باشد. بعد از دو روز تمرین سبک، امروز باید به شرایط مسابقه برگردید. به بازی فردا فکر کنید. سختی و مهم بودن ان. این رقیب هم از بزرگترین رقبای ما به حساب می آید. هر امتیازی که به استرالیا بدهید، اشتباهی است که شاید جبرانش سخت شود. چرا که وقتی شما حتی یک درصد بازی را ساده فرض کنید، با خوب ظاهر شدن آنها دیگر جایی برای جبران نیست.

سپس تمرینات تیم ملی با حرکات کششی آغاز شد. این بار همه کادر فنی هم مثل بازیکنان تمرینات کششی را انجام دادند. بعد نوبت دریافت و سرویس رسید. مرحله سوم تمرینات امروز تاکتیک های تیم برای فردا بود.

سیچلو و محمد موسوی با ذخیزه ها یک طرف ،ترکیب اصلی طرف دیگر. با اینکه بازیکنان سعی می کردند، خوب کار کنند اما داد و فریادهای ولاسکو نشان می داد خیلی از کار شاگردانش راضی نیست. او وقتی می دید کار بازیکنانش چنگی به دلش نمی زد، بازی را متوقف می کرد و به آنها نکات لازم را یادآوری می کرد. البته باز هم با کوچکترین اشتباه از کوره در می رفت.
سرمربی تیم ملی گه گاهی ترکیب دو تیم را با جا به جایی بازیکنان تغییر می داد. انگار که هنوز ترکیب دلخواهش را برای بازی فردا پیدا نکرده بود. در آخر کار هم باز نوبت زدن سرویس و دریافت بود.


وقتی سایر بازیکنان با رضایت ولاسکو سرد می کردند، فرهاد قائمی و پوریا فیاضی که سرویس را دریافت می کردند،با اجازه ولاسکو سرویس می زدند. فیاضی زودتر کارش را تمام کرد، اما قائمی از ولاسکو اجازه گرفت تا بیشتر تمرین کند.

قائمی می گوید: ابتدای تمرین سرویس بد زدم، می خواستم قلق کار دستم بیاید. به همین خاطر بیشتر سرویس زدم که درست شد. بازیکنان بعدازظهر تمرین نداشتند و در جلسه آنالیز بر روی نقاط ضعف و قوت تیم حریف کار کردند.


خبرگزاری ورزش والیبال :بهترین دریافت کننده مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن گفت: بازیکنان تیم ملی والیبال استرالیا حریف سوم تیم ملی ایران در مسابقات توکیو بلند قامت و با تجربه هستند.
"فرهاد قائمی" در گفتگو با خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال افزود: استرالیا تیم ایران را خوب می شناسد چون چند بار مقابل ما بازی کرده است.

قائمی که به عنوان برگ برنده جدید ولاسکو در توکیو اعلام شده است، خاطر نشان کرد: بازیکنان استرالیا دفاع بلندی روی تور دارند اما تیم ایران میتواند با زدن سرویس های خوب این تیم را شکست دهند.

بازیکن گنبدی کشورمان به آنالیز خوب سرمربی تیم ملی کشورمان از تیم های شرکت کننده در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: با آنالیز ولاسکو ایران می تواند این تیم را سه بر صفر شکست دهد.
چپ دست تکنیکی تیم ملی اضافه کرد: برای رفتن به المپیک باید از هر مانعی بگذریم و استرالیا نیز یکی از این مانع ها است.
تیم ملی والیبال کشورمان فردا سه شنبه در سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن به مصاف استرالیا می رود.

شیره ایران!!!


نوشته شده در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 19:45 توسط نگار ومینا|

در این روز های انتخابی المپیک جای بعضی ها خالی....نوشته شده در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:39 توسط نگار ومینا|

ax

خبرگزاری ورزش والیبال :رقابت های والیبال مقدماتی المپیک ۲۰۱۲ لندن از فردا در توکیو ژاپن پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از پایگاه فدراسیون بین المللی والیبال ، در ادامه این رقابتها سه شنبه ۱۶ خرداد از ساعت نه صبح به وقت تهران تیم ایران در سومین دیدار خود ، در سالن متروپولیتن شهر توکیو ، به مصاف تیم استرالیا – صدرنشین فعلی – می رود.

تیم ایران پیش از آغاز این رقابتها ، در یک بازی تدارکاتی در توکیو ۳ – ۲ از سد استرالیا گذشته است.

تیم ایران در اولین دیدار خود در انتخابی المپیک لندن ، ۳ – ۰ کره جنوبی را شکست داد و در دومین دیدار ۳ – ۲ از سد چین گذشت.

بدین ترتیب در جدول مسابقات تیم استرالیا با ۶ امتیاز و معدل امتیاز بهتر نسبت به صربستان در صدر قرار دارد و تیم ایران با ۵ امتیاز سوم است. چین و ژاپن با ۴ و ۳ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند و تیمهای کره جنوبی ، ونزوئلا و پورتوریکو هنوز امتیازی کسب نکرده اند.

برنامه سایر دیدارهای فردا به شرح زیر است :
پورتوریکو – ونزوئلا
صربستان – چین
ژاپن – کره جنوبی

در پایان این رقابتها تیم نخست به همراه بهترین تیم آسیایی مجوز بازیهای لندن ۲۰۱۲ را کسب می کنند.

** برنامه سایر بازیهای ایران :

* چهارشنبه ۱۷ خرداد : ایران – پورتوریکو ساعت ۶:۳۰ بامداد به وقت تهران
* پنج شنبه ۱۸ خرداد : ایران – ونزوئلا ساعت ۶:۳۰ بامداد به وقت تهران
* جمعه ۲۰ خرداد : ایران – صربستان ساعت ۶:۳۰ بامداد به وقت تهران
* شنبه ۲۱ خرداد : ایران – ژاپن ساعت ۱۴:۳۵ به وقت تهران

علاوه بر این رقابتها از هشتم تا دهم ژوئن، تیمهای دیگری در صوفیه بلغارستان و برلین آلمان برای صعود دو تیم دیگر به المپیک به رقابت می پردازند.

تا کنون تیمهای انگلیس (میزبان مسابقات) ، روسیه ، لهستان ، برزیل ( تیمهای اول تا سوم جام جهانی ۲۰۱۱) و تونس ، آمریکا ، ایتالیا و آرژانتین قهرمانان مناطق مختلف به المپیک لندن راه یافته اند

نوشته شده در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:26 توسط نگار ومینا|

نوشته شده در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 9:57 توسط نگار ومینا|

سلام برو بچ یه فال گذاشتم توصیه میکنم حتما حتما روش کلیک کنید!عین واقعیته!نظراتونو درموردش برام بزارین!

فکر کنم نظر سنجیمم خوب باشه !اونجام نظراتونو بزارین

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:32 توسط نگار ومینا|


نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 17:8 توسط نگار ومینا|

خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از برد تیمش بازیکنان خود را آزاد گذاشت.

به گزارش انجمن تخصصی والیبال ؛ ولاسکو که
تیمش دو روزی در رقابتهای انتخابی المپیک مسابقه ندارد، ازطرف دیگر امروز
هم فرصتی برای تمرین دوباره نداشت با مهربانی کامل و گفتن جمله:«
today,freeday
»به آن ها مرخصی چند ساعته داد. البته او به شاگردانش سفارش کرد تا ساعت
12 شب در هتل باشند. تیم ملی از فردا دوباره تمرین را برای بازی روز سه
شنبه با استرالیا شروع می کند.

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:55 توسط نگار ومینا|

مسابقات
والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن در برگزاری چهار دیدار در روز دوم
پیگیری شد که در نهایت استرالیا به عنوان صدرنشین این روز معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در دومین روز این رقابت ها چهار دیدار برگزار شد که نتایج آن به قرار زیر است:
استرالیا 3- پرتوریکو صفر
ایران 3- چین 2
کره جنوبی یک – صربستان 3
ژاپن 3 – ونزوئلا صفر
بدین
ترتیب در پایان دومین روز مسابقات انتخابی ژاپن تیم استرالیا با شش امیتاز
صدرنشین شد و تیم های صربستان ، ایران و چین به ترتیب با شش، پنج و چهار
امتیاز در مکان های دوم تا چهارم قرار گرفت.
تیم ملی والیبال ژاپن
(میزبان) با کسب سه امتیاز پیروزی در برابر ونزوئلا در مکان پنجم ایستاد و
تیم های کره جنوبی، ونزئلا و پرتوریکو با دو شکست و بدون امتیاز در مکان
های ششم تا هشتم ایستادند.مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن روزهای 14 و
15خرداد تعطیل است و این رقابت ها با برگزاری چهار دیدار در روز 16 خرداد
پیگیری خواهد شد که برنامه آن به قرار زیر است:


ساعت6 پرتوریکو – ونزوئلا
ساعت 9:00:ایران – استرالیا
ساعت11 صربستان – چین
ساعت 14:35کره جنوبی – ژاپن

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:41 توسط نگار ومینا|

خولیو ولاسکو با انتخاب فرهاد قائمی و رضا قرا و میر سعید معروف تیم ملی ایران را قوی تر از مسابقات جهانی سال گذشته نموده است ،چرا که با ورود این سه بازیکن مخصوصا فرهاد قائمی تیم ملی با صلابت تر و جنگنده تر شده است .
 فرهاد قائمی جوان بلند بالای ترکمن صحرا وگل سرسبد تیم ملی ایران بدون شک یکی ازبازیکنان کلیدی و طراز اول والیبال ملی ما محسوب می شود سرویس های عالی و زهر دار،روحیه جنگندگی و اسپک های ویران کننده فاکتورهای مهمی است که قائمی را از دیگر بازیکنان متمایز کرده است ،فرهاد قائمی در بازی مقابل کره و چین ثابت کرده که در گذشته کادر فنی بی تفاوت از کنارش گذشته اند و حالا با بازی های درخشان ضمن تثبیت جایگاه واقعی در تیم ملی تمام نگاه هارا هم متوجه خود کرده است ،ولاسکو و میر سعید معروف باید نگاه جدی تری به فرهاد داشته باشند چرا که ترس و اضطراب در مواقع حساس و برتری تیم حریف در پوئن های بالا برایش بی معنی است و به جرات میتوان گفت که فرهاد یک تنه میتواند امتیاز۲۲بر۱۹حریف را با سرویس های کشنده و اسپک های عالی خود بنفع تیم ملی ایران تمام کند.
مهمان و کارشانس امشب برنامه ورزش از نگاه دو کسی جز بهنام محمودی اولین لژیونر تاریخ والیبال ایران نبود که به بررسی بازی های تیم ملی والیبال ایران در انتخابی المپیک پرداخت
در ابتدای صحبت های میان بهنام محمودی و پویا تابان مجری برنامه ورزش از نگاه دو نبود بازیکنان قدیمی و تاثیر گزار تیم ملی بود که بحث به فرهاد قائمی کشیده شد
مجری برنامه از بهنام محمودی پرسید که حضور جوان هایی  مثل رضا قرا و فرهاد قائمی باعث نگرانی بعضی از کارشناسان شده بود که در نبود بازیکنان چون نظری افشار وآرش کمالوند تیم ملی نتواند در این تورنمنت موفق شودو بعضی برای تیم ملی حتی شانس زیر 50 درصد قائل بودن
که بهنام محمودی جواب داد که فرهاد قائمی به خاطر این که عقبه ی بزرگی دارد یعنی از مهد والیبال ایران که گنبد است می آید
که در این لحظه پویا تابان مجری برنامه گفت :فرهاد قائمی فوق العاده بود در مقابل کره وحتی چین و کره ای ها آتش زد
آیا فرهاد قائمی را میتوان پدیده ی جدید والیبال ایران دانست که بهنام محمودی گفت :فرهاد قائمی از جایی آمده که خطه والیبال خیز یعنی از گلستان و مازندران و بخصوص گنبد که مهد والیبال ایران است و از لحاظ تکنیکی غنی است و والیبال را خوب می فهمد
در انجا (گنبد) حتی در مراسم عروسی هایشان هم مسابقات والیبال برگزار می کنند.
برای همین فرهاد قائمی را میتوان با این عقبه دچار استرس نشود مانند رضا قرا و بتواند بدرخشد  .
پوریا تابان در این لحظه میگوید :درسته که فرهاد قائمی هم استانی من میشه ولی فردا یک وقت نگند از هم استانی خودش داره تعریف میکنه ولی فرهاد قائمی فوق العاده بود در مقابل کره با سرویس های غیر قابل مهارش  کره ای هار ا غافل گیر کرده بود.
پوریا تابان ازبهنام محمودی می پرسد که ما فوق العاده بازی کردیم یا کره ای ها ضیعف بودن که بهنام محمودی جواب میدهد
کره ای ها اصلا در سطح والیبال ایران نیستن سطح والیبال ایران بالاتر از آسیاست
و من اعتقاد قلبی ام اینه که ما باید با این همه استعداد غنی در مکان هشتم جهان قرار بگیریم
وپوریا تابان می گوید که کارشناسان والیبال معتقد بودن که یکی از دلایل موفقیت تیم ایران در برابر کره دریافت و سرویس بود
که بهنام محمودی هم تایید میکند و میگوید بچه های در سرویس عالی کار کردن وبازدن سرویس خوب باعث شدن
کره ای ها به پاس های بلند روی بیارن که باعث دفاع شدن آنها میشد
این ضعف کره ای ها حتی در زمان ما نیز وجود داشت که توپ ها را با ارتفاع بلند به پشت خط زن میدادن
که باعث میشد دوتا از بهترین مدافعان جهانی علی رضا نادی و محمد موسوی به راحتی دفاع کنند
پوریا تابان اکنون در مورد بازی ایران و چین می پرسد که بازی سختی بود و ما حتی می توانستیم سه امتیاز بازی رابگیریم
و حتی در ست های اول و سوم هم با اختلاف امتیاز خفیفی باختیم نظرتون درباره ی این بازی چیه ؟
 در این بازی ما شاهد بازی عالی میر سعید معروف بودیم معروف خیلی پیشرفت کرده و ولاسکو هم میدونه معروف داره بچه ها را خوب کنترل وتغذیه میکنه و الان میر سعید معروف یکی از بهترین پاسور های جهانه چون سطحش از آسیا بیشتره
پویا تابان می پرسد عملکرد آقای زرینی چطور بود چون به عقیده کارشناسان کمتر در خط اسپک به کار گرفته شد
بهنام محمودی می گوید :حمزه در بازی چین عملکرد درخشانی داشت و امتیازهای خوبی را کسب کرد وبسیار مثمر ثمر بود
پویا تابان می پرسد وجود نادی چه ثمراتی را برای تیم داشته است: بهنام می گوید نادی به لحاظ فنی و جسمی بسیار عالی و بدون حاشیه بوده است و بچه ها خیلی کمک میکند چه لحاط روحی و چه به لحاظ فنی
وحتی در بازی دیروز هم به امیر غفور میگفت از هوشت استفاده کن
به عقیده ی من علی رضا نادی و حتی موسوی که باتجربه تر شده و جزوه شش بازیکن تاپ سرعتی جهان هستن .
ودوباره مجری برنامه ورزش از نگاه دو از بهنام محمودی از شیوه ی زیرکانه ی ژاپنی های برای بازی های تیم ملی پرسید
که بهنام محمودی جواب داد :ما در دوبازی اول با دوتیم شرقی یعنی سرعتی بازی کردیم و حالا  از این به بعد تا بازی با ژاپن
با باید با تیم های قدرتی بازی کنیم یعنی ژاپنی ها با اینکارشون میخوان که روش بازی تیم ملی را تا بازی خودشون که سرعتی است تغییر کند
و پوریا تابان هم بعد از صحبت های آقای بهنام محمودی گفت :اگر حرفی برای پایان داری بگو
که بهنام محمودی گفت که من توصیه میکنم که کانون های استعداد یابی در استان ها را فعال کنیم حتی خود من چند دفعه در اتاق فکر به آقای داورزنی این حرف ها زدم چون با اینکار میتونیم چهار تا تیم ملی مثل همین تیم ملی داشته باشیم
و در پایان از برنامه ورزش از نگاه دو خواهش دارم که در صورت صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک لطفا تمام بچه ها را به برنامه ی خودتان دعوت کنید
که پوریا تابان با خوشمزگی جواب داد !!!! که آقای سجادی خودشان گفتن حتما این کار را انجام میدیم
چون این برنامه تنها برای فوتبال نیست برای همه ی ورزش های است
تمام.

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:39 توسط نگار ومینا|


نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:24 توسط نگار ومینا|

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/9935d669-c9a9-4c1b-9fde-fe6c5904fd4b/IMG_5100.JPG

واسه دیدن بقیه عکسا بفرمایید تو ادامه مطلب


:ادامه مطلب:
نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:21 توسط نگار ومینا|

معروف بهترین پاسور و قائمی بهترین زننده سرویس

كمیته Vis مسابقات انتخابی المپیك در توكیو ژاپن در پایان روز دوم رقابت ها اسامی بهترین بازیكنان را به قرار

 زیر اعلام كرد:

امتیاز آورترین بازیكن:
1- توماس از استرالیا
2- حمزه زرینی از ایران

3- فوکوزوا از ژاپن
4- فرهاد قائمی از ایران
5- محمد موسوی از ایران

بهترین اسپكر:
1- یونی یامایوتا از ژاپن
2- کوواسویک از صربستان
3- وایت آدام از استرالیا

بهترین دفاع كننده:
1- ادگار توماس از استرالیا
2- پاسیرتراویس از استرالیا
3- محمد موسوی از ایران

بهترین زننده سرویس:
1- قائمی از ایران
2- فوکوزو وا از ژاپن
3- ادکار توماس از استرالیا

بهترین توپ گیر:
1- رن کیو از چین
2- توتون از استرالیا
3- ناگانا تاکیشی از ژاپن
4- فرهاد ظریف از ایران

بهترین پاسور:
1- سعید معروف از ایران
2- یوزامی تاستوکی از ژاپن
-3 لی ران مینگ از چین

بهترین دریافت كننده:
1- رن کیو از چین
2- فرهاد قائمی از ایران
3- فرهاد ظریف از ایران

بهترین لیبرو:
1- رن کیو از چین
2- ناکانا تاکشی از ژاپن
3- فرهاد ظریف از ایران

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:21 توسط نگار ومینا|

سلام مجدد بفرمایید واسه دیدن بیوگرافی


نام : فرهاد قائمی
سن:22 سال
شهر:گنبد کاووس
زبان:ترکمنی و انگلیسی و ترکمنی 
قد :197
وزن:78 کیلو گرم
اسپک:330 سانتی متر
دفاع:315
باشگاه:هاوش گنبد
کتاب مورد علاقه :کتاب های تاریخی
غذا:چکترمه (غذای ترکمنی) یا همون استانبولی

فیلم:ژانر اکشن
موسیقی :پاپ
ورزش مورد علاقه :اسب سواری (ورزش دوم گنبد و ترکمن صحرا اسبدوانی است ):ادامه مطلب:
نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 14:14 توسط نگار ومینا|كد قالب جدید قالب زمستانی آدم برفی